DOPLNKY PRE PSA, KTORÉ BAVIA

Obojky, vodítka, postroje – hlavne nech sú pre psíka praktické, pohodlné a bezpečné. Ale my, okrem toho, chceme aj niečo viac. Aby náš chlpáč ešte aj vyzeral jedinečne, pretože taký je. Veď aj my sa radi obliekame a svojim výzorom prezentujeme svoju osobnosť. To isté platí aj pre doplnky pre psov. Naše motýlikové obojkové sety dodajú psíkovi štýl, v ponuke nájdete viac ako 30 druhov rôznych farieb, od elegantných čiernobielych kombinácií až po bláznivé kombinácie farieb a vzorov.

Pre náročnejších sa skvele hodia etnické, ručne spracované obojky a vodítka. Sú šité z afrických látok, ktoré ručne vyrobili tradičným spôsobom miestne ženy. Kúpou práve týchto doplnkov podporíte ich prácu.

Na prechádzke v parku či v meste zažiari váš psík v obojstrannej šatke. Ak si ju chlpáč zašpiní, prehodíte šatku na druhú stranu a máte nový, čistý vzor.

So psíkom sa musí ísť von aj v počasí, kedy nám sa veľmi nechce. Naše postroje pre psa sú nepremokavé, zo vzdušného materiálu. A extra výhoda je, že majú pracku na pripnutie vodítka všitú priamo v látke. Postroje máme v tých istých farbách i motívoch ako samonavíjacie flexi vodítka.

Zobrazených 1–30 z 143 výsledkov