MOTÝLIKOVÉ SETY PRE PSÍKOV NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Nemusí ísť ani o špeciálnu udalosť, aby váš psík vyzeral špeciálne. V motýlikovom sete tak môže vyzerať kedykoľvek. Motýlikový obojok je síce módnym doplnkom, no v našom prevedení je pre chlpáča aj pohodlný. A to je najdôležitejšie.

Motýlik zvýrazní jeho osobnosť a jedinečnosť. V ponuke nájdete elegantné, jednofarebné kúsky, ale vyberú si aj tí, ktorí majú radi vzory a pestrosť. Motýlikové sety sú navrhované a vyrobené v londýnskom štúdiu firmy MRS BOW TIE (Great Britain) vo veľkostiach S, M, L a XL. Doplnené sú kvalitnou oceľovou prackou na uchytenie vodítka (okrem veľkosti S, kde je plastová úchytka, pretože oceľový materiál by mohol zaťažiť vzrastom malého psíka). Motýlikový set je vhodný aj na bežné nosenie. Vodítko môžete kombinovať aj s iným obojkom, a naopak. Motýlikové obojky i vodítka si môžete kúpiť aj osobitne.

Nosenie motýlikov sa spája predovšetkým s osobnosťami z oblasti vedy, politiky alebo literatúry. Nosili ich napríklad Albert Einstein, Abraham Lincoln, Winston Churchill, či Sigmund Freud. A nemusíme ísť ani ďaleko, spisovateľa Pavla Országa Hviezdoslava si bez jeho bodkavého motýlika ani nevieme predstaviť. A keď už raz vyskúšate motýlikový set na vašom chlpáčovi, stane sa neoddeliteľnou súčasťou “jeho šatníka”.

Zobrazuje sa všetkych 30 výsledkov