MOTÝLIKY, KTORÉ LETIA

Buďte odvážni a nechajte vášho štvornohého miláčika zažiariť vďaka motýlikovému obojku. U nás si vyberiete z viac ako tridsiatich rôznych štýlov a farieb motýlikov. Priznávame, nevieme si vybrať, pretože zbožňujeme aj klasické jedno či dvojfarebné kombinácie, ale neodoláme ani farebným vzorovaným, až “šialeným” vzorom. Pri výbere je dobré zvážiť farbu psíkovej srsti, ideálne ak farba i vzor motýlika podčiarknu jeho sfarbenie. A nezabúdajte, výberom motýlika zvýrazníte aj jeho osobnosť. Motýlikové obojky sa môžno na prvý pohľad hodia skôr na slávnostnejšie príležitosti (svadby majiteľov), ale svojou kvalitou a trvácnosťou sú motýliky určené aj na bežné nosenie.

Motýliky sú ručne vyrábané v Londýne v dielni MRS BOW TIE (Great Britain). Doplnené sú oceľovou/plastovou prackou (plastový materiál je použitý pri veľkostiach S, aby nezaťažovali psíkov krk). Ak hľadáte obojok i vodítko, navštívte stránku Motýlikové sety.

Vedeli ste, že motýliky sa objavujú v pánskej móde od 18. storočia, neskôr v 19. storočí prenikli do dámskej módy (priekopníčkou motýlikov sa stala herečka Marlene Dietrichová), no a dnes sú už doplnkom i pre našich psích kamošov.

Zobrazuje sa všetkych 27 výsledkov