VODÍTKA (VÔDZKY) PRE KAŽDÉHO PSÍKA

Najväčšiu radosť maju chlpáči, keď si môžu pobehať “len tak”, navoľno. No nie vždy a všade je to možné. Sú miesta, kde sa jednoducho bez vodítka so psíkom nedostaneme. U nás máte na výber vodítka z rôznych materiálov (koža, látka, ich kombinácia) i veľkostí, pestrofarebné, vzorované, ale aj klasické, jednoduché vodítka a príslušenstvo k nim. Od Starovekého Ríma a Egypta, kedy sa objavujú prvé obojky a vodítka, sa ich vlastnosti i výroba poriadne zmenila. Je len na vás, či vám vyhovujú viac samonavíjacie alebo klasické vodítka. Dôležitá je ich kvalita a vaša radosť :-).

Okrem štandardných a dizajnových samonavíjacích a látkových vodítok máme v ponuke aj etnické vodítka. Vyberte si novú vôdzku pre vášho psíka a príslušenstvo k nej. Zoraďte si produkty podľa preferencie alebo si vyberte podkategóriu zo zoznamu vpravo.

Vedeli ste, že v slovenčine je správny výraz pre slovo venčiť psa (ide o bohemizmus, ktorého základom je slovo ven, po slovensky von) prechádzať sa po vonku, vodiť psa von na potrebu?  Alebo jednoducho môžeme povedať, že chodíme so psom von alebo ho vodíme von.

Zobrazených 1–30 z 54 výsledkov