Mrzí nás to, ale hľadanú stránku sme nenašli.

Zrejme to súvisí so spustením novej verzie webu, v ktorej sme pre vás zlepšili použiteľnosť a prinášame vám aj novú sekciu Woof-Time s informáciami a tipmi pre majiteľov psov. Hľadaný obsah skúste, prosíme, vyhľadať pomocou vyhľadávacieho okna nižšie alebo si vyberte z ponuky kategórií či najnovších produktov.

Samonavijacie voditka pre psov
Obojky pre psov
Misky pre psov
Hracky pre psov

Nové produkty

Ponozky pre psickarov_Ponozky CorgiPonozky pre psickarov detail

Ponožky Corgi

3,90

Dámske bavlnené žlto-oranžové ponožky majú na vrchnej časti vyšitý symbol plemena Corgi. Ponožky sú v jednotnej veľkosti (vhodné pre veľkosti 34-40) a ľahko sa prispôsobia vašej nohe.

Ponozky pre psickarov_Ponozky JorksirPonozky pre psickarov detail

Ponožky Jorkšír

3,90

Dámske bavlnené svetlo-hnedé ponožky majú na vrchnej časti vyšitý symbol plemena Jorkšírsky teriér. Ponožky sú v jednotnej veľkosti (vhodné pre veľkosti 34-40) a ľahko sa prispôsobia vašej nohe.

Ponozky pre psickarov_Ponozky KoliaPonozky pre psickarov

Ponožky Kólia

3,90

Dámske bavlnené tyrkysovo-modré ponožky majú na vrchnej časti vyšitý symbol plemena Kólia. Ponožky sú v jednotnej veľkosti (vhodné pre veľkosti 34-40) a ľahko sa prispôsobia vašej nohe.

Zmeraj svoje kroky

Vyskúšajte krokomer Stride

Akciové produkty

Zľava!
Voditka_Samonavijacie voditko pre psa Fifth Avenue profilVoditka_Samonavijacie voditko pre psa Fifth Avenue pohlad spredu

Vodítko: 5th Avenue

15,4517,45

Zábavné a originálne samonavíjacie vodítko v klasickej čierno-bielej farbe s pevnou a hrubou nylonovou šnúrou.

Zľava!
Voditka pre psov_Voditko Floral Fling profilVoditka pre psov_Voditko Floral Fling

Vodítko: Floral Fling

30,90 15,45

Celoročne kvitnúce samonavíjacie vodítko s pevnou a hrubou nylonovou šnúrou a krytom z vysokoodolného plastu. Má komfortnú gumovú rukoväť a jednoduché ovládanie.

Zľava!
Voditka pre psov_Voditko Freebird profilVoditka pre psov_Voditko Freebird

Vodítko: Freebird

15,4517,45

Zábavné a originálne samonavíjacie vodítko so srdcom s pevnou a hrubou nylonovou šnúrou a krytom z vysokoodolného plastu. Má komfortnú gumovú rukoväť a jednoduché ovládanie.

Zľava!
Voditka pre psov_Voditko Green Day profilVoditka pre psov_Voditko Green Day

Vodítko: Green Day

15,4517,45

Zábavné a originálne samonavíjacie vodítko nielen pre „ECO“ psíčkárov s pevnou a hrubou nylonovou šnúrou a krytom z vysokoodolného plastu. Má komfortnú gumovú rukoväť a jednoduché ovládanie.